Prezentacja Programu DGCS PZD System

Okręg Świętokrzyski PZD w Kielcach serdecznie zaprasza członków organów PZD w ROD oraz osoby prowadzące księgowość na prezentację Programu DGCS PZD System. Jest to program komputerowy stworzony specjalnie z myślą o rodzinnych ogrodach działkowych celem ułatwienia i przyspieszenia pracy organów ROD oraz skomasowania podstawowych ewidencji i dokumentów przydatnych w bieżącej działalności Ogrodów. Prezentacji dokona koordynator Programu DGCS PZD System.

Prezentacja odbędzie się w siedzibie Okręgu Świętokrzyskiego PZD w Kielcach w dniu 15 listopada o godzinie 11.00 oraz 14.00. 

ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU I SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Oto opinie na temat Programu pochodzące od osób, które już na nim pracują:

 

  • skarbnik ROD „Magnolia” w Kielcach:

Największą zaletą programu jest to, że wszelkie dane dotyczące zarówno działkowców, jak i samego Ogrodu są w jednym miejscu i zawsze „pod ręką”. Nie trzeba już zatem obciążać pamięci, wystarczy zajrzeć do komputera, aby wiedzieć np. jakie są stawki poszczególnych opłat. Bez wątpienia zaletą jest również możliwość wydruku poszczególnych dokumentów, które dawniej trzeba było przygotowywać we własnym zakresie, bądź wypełniać ręcznie, jak np. wykaz nowych członków ROD czy lista obecności na walne zebranie ROD. Pozostałe druki są również zawsze pod ręką. Oprócz tego Program znacznie przyspieszył pobieranie opłat. Naliczenia robi się szybko, a działkowcy nie muszą już stać w kolejkach, czekając na sprawdzenie swojej stawki i odręczne wypisanie KP. Program pozwala też być na bieżąco z ewentualnym zadłużeniem poszczególnych działkowców.

  • skarbnik ROD „Zacisze II” w Kielcach:

Program DGCS PZD System znacznie ułatwił moją pracę jako skarbnika ROD. Pracuje mi się na nim naprawdę bardzo dobrze i cieszę się, że Ogród go zakupił. Przede wszystkim czas mojej pracy uległ znacznemu skróceniu – zwłaszcza przy wystawianiu dokumentów dla działkowców dotyczących opłat ogrodowych. Wcześniej wszystko trwało o wiele dłużej, gdyż musiałem wszystko ręcznie liczyć, sumować i wypisywać wszystkie dane i informacje. Teraz wystarczy kliknięcie w komputer i wydruk noty czy dowodu KP. Bardzo podoba mi się też możliwość elektronicznego przesyłania dokumentów do działkowców, gdyż przyczynia się to do zwiększenia oszczędności Ogrodu. Wielką zaletą jest również to, iż w Programie – w jednym miejscu i na bieżąco – mam całą dokładną ewidencję działek, działkowców i organów ROD.